Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Род Десин Таванот Соба Делител Песна Комплет

Род Десин Таванот Соба Делител Песна Комплет

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Комплетот За Патеки За Разделување На Таванот На Прачката Десин нуди идеално вселенско решение за вашиот дом или канцеларија. Оваа таванот монтирани, соба делител песна доаѓа во вашиот избор на достапни големини. Комплетот вклучува и рачна пила за да можете да ја исечете патеката до саканата должина. Вклучува куки на лизгачи за закачување панели. Во неутрална бела боја, оваа песна ќе се вклопи со таванот кога не се користи. Создадете дополнителен приватен простор во вашиот дом или канцеларија со овој комплет за следење на разделувачи на простории што е лесен за употреба. Изберете од достапни големини. Неутрална бела завршница. Куки на лизгачот за лесна инсталација на панелот. Може да се намали за сопствени димензии. Хардвер и рачна пила вклучени за едноставна инсталација.

За производот

Купувачите избираат и