Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Придружник На крафтер Близнаци Слоеви Марки И Умира-Макарон

Придружник На крафтер Близнаци Слоеви Марки И Умира-Макарон

DEN 431.84
 

Достапно.
Од стока

Создадете прекрасно детални украси користејќи го овој печат за слоеви и комплет за умирање. Едноставно користете ги печатите по растечки нумерички редослед, исечете ги умре околу контурите на вашиот дизајн, и таму го имате - совршено печат и дизајн со умирање. Овој пакет содржи Макарон : 22 марки и умира. Завршена големина : 3, 4х5, 4 инчи. Увезени Придружник Близнаци Слоеви Марки & Умира-Макарон.

За производот

Купувачите избираат и