Жестоко Лежиште Подмачкување

Жестоко Лежиште Подмачкување

DEN 803.20
 

Достапно.
Од стока

Подмачкувањето На Лежиштето со Путер од Жестока Ролна е ефикасен метод за да се осигурате дека вашите макари настапуваат на својот врв. Ултра-нискиот Вискозитет на Лежиштето Со Путер од 100% синтетичка Ролна му овозможува да навлезе во лежиштата за да обезбеди свилени мазни перформанси и максимална заштита од корозија. Подмачкувањето На Лежиштето со путер од ролна, исто така, работи на исфрлање на штетната нечистотија и остатоци. Ревносно Подмачкување Со Путер Од Ролна : продира длабоко во топчести лежишта и валчести лежишта. Целосно испирање на нечистотија и остатоци, како и темелно подмачкување. Не содржи мали графитни честички кои придонесуваат за проблеми со бучавата и перформансите. Обезбедува максимална заштита од подмачкување и корозија за сите апликации на лежиштата. Големина : 1 мл.

За производот

Купувачите избираат и