Продавница Прозорец Фестивал Материјали Зомби Дух Тиква Лилјаци Пајак Ноќта На Вештерките Ужасни Налепници Опседната Куќа Декор Хорор Прозорец Се Држи Крвави Нал

Продавница Прозорец Фестивал Материјали Зомби Дух Тиква Лилјаци Пајак Ноќта На Вештерките Ужасни Налепници Опседната Куќа Декор

DEN 89.28
 

Достапно.
Од стока

Тема : Ноќта На Вештерките тиква, дух, зомби, лилјак, пајакот,. Ноќта На Вештерките Ужасни Налепници Зомби Дух Тиква Лилјаци Пајакот Хорор Прозорец Се Држи. Боја : повеќебојна. Големина : 30*20см. Материјал : пвц. 100% Сосема нов & hgih квалитет. Аплицирајте за : декорација на фестивалот, материјали за забави, подарок, излог и така натаму количина : 1 еез. Прилика : дома, училиште, соба, врата, прозорец, под, ѕид и така натаму. Вклучен Пакет : 1* Ноќта На Вештерките Ужасни Налепници . Користете Метод : Исчистете ја чашата пред употреба, испрскајте мала количина вода на стаклото, откинете ја налепницата, залепете ја на прозорецот и изгребете ја рамно од врвот до дното. Карактеристики : . 1.Налепницата на ѕидот е нова висококвалитетен пвц, нетоксичен, еколошки и водоотпорен. 2.Ако случајно ја ставите налепницата на ѕидот во погрешна положба, користете мало сечило за нежно да подигнете агол и повторно да залепите. 3.Овој производ може повторно да се користи во нормални услови. 4.Мали во големина, можете слободно да ги намалите облиците. 5.Погоден за ноќта на Вештерките, забавите со хорор теми и други прилики, ја зголемуваат атмосферата на терор. . Забелешка : . 1. Големината на рачното мерење може да има некоја грешка, таа е во опсег од € 1 cm, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект. 2. Поради различни услови на осветлување и снимање, бојата на сликата може да се разликува од вистинскиот производ. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Забелешка : . 2. Поради различни услови на осветлување и снимање, бојата на сликата може да се разликува од вистинскиот производ. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Аплицирајте за : декорација на фестивалот, материјали за забави, подарок, излог и така натаму. 5.Погоден за ноќта на Вештерките, забавите со хорор теми и други прилики, ја зголемуваат атмосферата на терор.

За производот

Купувачите избираат и