Ез Цел Двојна Цел Стојат Од Страна На Ален Компанија, 12 Л 12 W, 1. Лб, Мулти-Боја

Ез Цел Двојна Цел Стојат Од Страна На Ален Компанија, 12 Л 12 W, 1. Лб, Мулти-Боја

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Ez Aim Cts Системите ви обезбедуваат решенија без разлика дали пукате со пиштоли, пуштате оган, пиштоли со пелети или поставувате тестови за глетка со пушки со долг дострел за вашето следно ловечко патување. Направени да работат заедно, нашите флексибилни компоненти овозможуваат секој стрелец да направи личен опсег на снимање. Останете На Целта Со Ез Цел. Целниот Штанд За Симнување Ез има две цели широки до 14 инчи. Обезбедете со удел на земја или компатибилен со нашите Сопствени Целни Системи. Целен штанд за симнување кој држи две цели широки до 14 инчи и тежи 1,7 килограми. Обезбедете со удел на земја или компатибилен со системот За Галерија За Снимање На Компанијата Ален. Ез Цел Двојна Цел Стојат Од Страна На Компанијата Ален, 12 "x12", Мулти-Боја Има две хартиени цели до 12-инчи широк (хартиени цели не се вклучени). Прилагодлива висина. Доаѓа со 8 целни стеги. Цврста цела челична конструкција. Лесно за составување. Компатибилен Со системот за галерија за снимање На Компанијата Ален. Вкупни димензии : 19,5-инчи долг х 3,75-инчи широк х 1,25-инчи висок. Тежи 2,2 килограми.

За производот

Купувачите избираат и