Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Womenенска волшебна црна принцеза со висок низок фустан

Womenенска волшебна црна принцеза со висок низок фустан

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Вкусете го овој стилски висок низок фустан од облека за удобност 24/7. Може да сметате на тоа да биде мека и свиленкаста, како и лесна грижа и совршена за патување. И затоа што е направено до 24/7, знаете дека сте на врвот на сите најнови модни трендови за кој било буџет! Високиот низок полите го прави овој фустан шоу -шоу, без разлика дали сте домаќини на есенска вечера или на елегантен концерт на отворено во паркот. Длабокиот V на предниот и задниот дел е совршено исечен за да се ласка. Одете глам со високи пумпи со небото или фанки со спарување на овој изглед со омилените чизми на велур. CF6025. Партиски фустан. Убав фустан. Обичен фустан. црн фустан. Вкусете го овој стилски висок низок фустан од облека за удобност 24/7. Може да сметате на тоа да биде мека и свиленкаста, како и лесна грижа и совршена за патување. И затоа што е направено до 24/7, знаете дека сте над сите најнови модни трендови за кој било буџет! Високиот низок полите го прави овој фустан шоу -шоу, без разлика дали сте домаќини на забава за вечера или на елегантен концерт на отворено во паркот. Длабокиот V на предниот и задниот дел е совршено исечен за да се ласка. Одете глам со високи пумпи со небото или фанки со спарување на овој изглед со омилените чизми на велур.

За производот

Купувачите избираат и