Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Летен Секојдневен Фустан Фустани Со Плус Големина Обвивка Појас Со Висок Врат Лесен Кафе

Летен Секојдневен Фустан Фустани Со Плус Големина Обвивка Појас Со Висок Врат Лесен Кафе

DEN 399.84
 

Достапно.
Од стока

Материјал : полиестер(Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен).22 "Половината : 72-76см/28.94" Големина.07 "Колк : 108-112см/42.37" Големина.77 "Колк : 88-92см/34. Хупом Лето Секојдневен Фустан Плус Големина Фустани Обвивка Висок Врат Појас Лесен Кафе С.80 "Половината : 76-80см/29. Фустанот го прави посекси и попривлечен за носење, дизајнот на фустанот ве прави попривлечни, тоа е многу мода и ве прави толку убавина.07 "Половината : 64-68см/25.35" Колк : 92-96см/36. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 84-88см/33. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 92-96см/36.80" Големина. 2023 Летен Фустан Одобрување Жени.

За производот

Купувачите избираат и