Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Жените Го Завиткаат Задникот Фустан краток Ракав Обични Летни Свечени Фустани Коктел Фустани Партија Фустан Боја Блок Фустани Жени Панел Обвиткана Топка Фустани ?

Жените Го Завиткаат Задникот Фустан краток Ракав Обични Летни Свечени Фустани Коктел Фустани Партија Фустан Боја Блок Фустани

DEN 255.84
 

Достапно.
Од стока

Спецификација. Материјал : Мешавина Од Синтетички Влакна. Стил : Секојдневен. Пол : Жени. Сезона : Лето. Количина : 1 парчиња. Шема : Цврста Боја. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : 1 * ЖЕНСКИ МАТЕРИЈАЛ За Облекување : Изработен ОД полиестер, ултра мек, пријателски за кожата, издржлив и не е лесен за деформација, добра дише и удобен за носење. ДИЗАЈН : Женскиот мини фустан за тело користи еднобојна боја, спојување на кадифен трим, врат на брод, низок пресек, надвор од рамото, без ракави, рибина коска, обликување на половината, завиткан дизајн на колк, шик и стилски. ПОВОД : Погоден За секојдневниот живот, улична облека, шопинг, одмор, состанок, забава, клуб, викенд собир, облека за одмор итн. ГОЛЕМИНА : L/ XL/2 XL/3 XL/4 XL/5 XL. ве Молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ПАКЕТ ВКЛУЧЕНИ : 1* Фустан. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

За производот

Купувачите избираат и