Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Рингхорнс полнач нараквици

Рингхорнс полнач нараквици

DEN 415.84
 

Достапно.
Од стока

Специјално дизајнирани за оние кои сакаат да започнат со ММА или да тренираат без никаков притисок, нараквиците на полначот ММА Ринхорнс обезбедуваат голема удобност и сигурна безбедност додека нудат незаменлива цена. Само ќе треба да ги работите вашите секвенци, да ги усовршите вашите техники и напредокот од ден на ден. Наполнете го вашето искуство и станете се повеќе и помоќни. Пена со висока густина обезбедува добра апсорпција на влијанието. Ексклузивен систем за позиционирање со лента за велкро. Заштита на палецот за да се намалат шансите за повреда.

За производот

Купувачите избираат и