Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски дела за девојчиња, 2-пакувања, големини 4- & плус

Атлетски дела за девојчиња, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Спортски денови, денови за игра или релаксирачки денови, во секое време е вистинско време за хеланки на атлетските работи. Тенок со лесен дизајн за влечење, овие хеланки се исто така влага за да може да остане ладно и суво подолго и да биде помалку за дополнителна удобност. Меки и затегнати, ова се хеланки што ќе ги достигне одново и одново (да! Има два пара). Само на. Материјал : 86% полиестер/14% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара хеланки. Големина : Моделот носи големина S. одговара : тенок. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Заврши за влага за да помогне да се одржи кул и суво; ознака помалку за дополнителна удобност; Мека и истегната. Легави 2-пакет за девојчиња од атлетски дела.

За производот

Купувачите избираат и