Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чудо нација момчиња хаски школски униформа долга ракав пика поло маица, пакет со вредност, големини 8-18

Чудо нација момчиња хаски школски униформа долга ракав пика поло маица, пакет со вредност, големини 8-18

DEN 431.84
 

Достапно.
Од стока

Зачувајте се на училишните униформни најважни работи, почнувајќи од оваа двојна пакет на момчињата, долги ракави, Пике Полос од Wonder Nation. Овој класичен стил може да се носи удобно од училницата до игралиштето и има мека и издржлива мешавина од памук од пик, која е избледена и отпорна на смалување. Исклучиво на. Материјал : 64% памук/36% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 поло кошули. ФИТ : Опуштено. Деколте : рамна плетена јака. Затворање : стил на пуловер со предната плоча со 2 копчиња. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : странични отвори; контрастна лента за вратот на вратот; удобност без ознаки; отпорен на смалување; отпорни на избледени; Одобрена од училишна униформа. Цврст долги ракави Пике Поло за момчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и