Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Девојки за девојчиња од кукли за кукли на Габи, Кејк Кат Ноќ на вештерките, големина 2Т

Девојки за девојчиња од кукли за кукли на Габи, Кејк Кат Ноќ на вештерките, големина 2Т

DEN 240.00
 

Достапно.
Од стока

Костимот на Ноќта на вештерките на Purrr за вашата девојка инспирирана од куклата на Габи! Овој класичен костум на Кејк Кат е симпатичен розов сатен фустан со сублимирана уметност во самиот кабини на Кејк Мачка! Фустанот за костуми за Ноќта на вештерките има и розови ракави на рафли, сатен -пилум со детали за посипување и виолетова лак на задниот дел. Пар уши за мачки исполнети со сјајни конфети за срце, исто така, се вклучени за да го комплетираат изгледот на писе-совршен за трик-или-лекување или следната забава за костуми! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 фустан и 1 лента за глава на уво со мачки исполнети со сјајни конфети на срцето. Деколте : Слатко деколте. Затворање : Повлечете стил со затворање на кука и јамка на грб. Ракави : без ракави со исечоци. Карактеристики : Детали за сатен; сублимирана уметничка каросерија на Кејк Мачка; Сатен пилум со детали за посипување; Виолетова лак на задниот дел. Белешка : Чевлите не се вклучени. © Dream Works Animation, LLC., Сите права се задржани. Девојките на Габи кукли, Кејк мачка за Ноќта на вештерките.

За производот

Купувачите избираат и