Летен Фустан Женски Екипаж Вратот Краток Ракав Замав Лабава Одговара Удобен Соодветен Проток Симпатична Замав Туника Фустани За Жени

Летен Фустан Женски Екипаж Вратот Краток Ракав Замав Лабава Одговара Удобен Соодветен Проток Симпатична Замав Туника Фустани

DEN 271.84
 

Достапно.
Од стока

Големина : С Биста : 94см/37.01" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 19см/7.48" Должина : 85см/33.46" Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 41.5 см/16.34" Ракав : 20см/7.87" Должина : 87см/34.25" Големина : Л Биста : 106см/41.73" рамо : 43см/16.93" ракав : 21см/8.27" должина : 89см/35.04" големина : xl Биста : 112см/44.09" рамо : 44.5 см/17.52" ракав : 22см/8.66" должина : 91см/35.83" големина : xxl биста : 118см/46.46" рамо : 46см/18.11" ракав : 23см/9.06" должина : 93см/36.61" жени о вратот краток Ракав Замав лабава маица одговара удобен соодветен проток Симпатична замав туника фустанкарактеристики : € материјал q изработен Од Полиестер, мек материјал, лесен и дише, одличен тактилен на вашата кожа. За Претстојните сите денови.Questrates € овој секојдневен Летен Макси Фустан опремен со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и открива стабилно. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство .`+ Стил! ова Е Долг Фустан што ќе ве направи кул. Дизајнот на вратот на екипажот ја истакнува вашата клучна коска. Прилично декоративно копче може да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура.①Прилики и должина за хеланки, фармерки, шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.Сезона : All Gender : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Краток Ракав : Стил На Печатење : Мода,Секојдневен Натпревар : Да Одговара Со Едноставни Потпетици, Чанти И Секакви Стилови На Коса. Повод : Погоден За Одмор,Работа,Дом,Канцеларија,Забава,Вечер,Одмор,Состанок,Пикник,Шопинг,Патување,Училиште, Дневно. Добро За Пролет ,umn И Летна Облека. летни фустани за жени 2023 година. летен фустан. бохо фустан за жени. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

За производот

Купувачите избираат и