Време и време на кратки ракави за кратки ракави на време на време

Време и време на кратки ракави за кратки ракави на време на време

DEN 826.72
 

Достапно.
Од стока

Започнете со ден со малку замав на време и избришан фустан на Тру. Класичен како што може да биде во силуета А-линија, овој фустан е обележан со неговото ниво на здолниште и убави ракави за мафини. Копчињата на предниот дел оставаат овој изглед со паметен финиш, додека половината за само-вратоврска ви овозможува да го прилагодите изгледот по ваш вкус. Исклучиво на. Материјал : 53% памук/47% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета : А-линија; Должина на коленото. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; само-вратоврска на половината; Ниво на здолниште; Ткаенина од quакард. Облечен фустан за жени од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и