Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Есенски зимски Плетен Моден Лабав Џемпер Со Пруги Со Кружен Врат, Црвена Лубеница, Л

Женски Есенски зимски Плетен Моден Лабав Џемпер Со Пруги Со Кружен Врат, Црвена Лубеница, Л

DEN 543.84
 

Достапно.
Од стока

Женски Есенски/зимски Плетен Моден Лабав Џемпер Со Пруги Со Кружен Врат : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е забавен и симпатичен секојдневен врв за жените.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен суштински врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами да го купите или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Плетен Стил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски Sweater Size USUKEUBust Sleeve Lengths101440116cm/45.67"46cm/18.11"63.5 cm/25.00"M121642120cm/47.24"47cm/18.50"65cm/25.59"L141844124cm/48.82"48cm/18.90"66.5 cm/26.18"XL162046128cm/50.39"49cm/19.29"68cm/26.77" Size : SUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.67"Sleeve : 46cm/18.11"Length : 63.5 cm/25.00"Size : MUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 120cm/47.24"Sleeve : 47cm/18.50"Length : 65cm/25.59"Size : LUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 124cm/48.82"Sleeve : 48cm/18.90"Length : 66.5 cm/26.18"Size : XLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 128cm/50.39"Sleeve : 49cm/19.29"Length : 68cm/26.77" Табела Со Големини : Големина : С САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67" Ракав : 46см/18.11"Должина : 63.5 см/25.00" Големина : М САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 120см/47.24" Ракав : 47см/18.50"Должина : 65см/25.59" Големина : Л сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 124см/48.82" ракав : 48см/18.90 " џемперот е толку мек и цврсто. Прекрасно ќе се спари со сини фармерки или богати обоени есенски слаби! И поради деколтето, можете да го покажете вашиот ѓердан. Овој џемпер е фантастично парче за носење во студените денови.Класичните ракави со фенери се елегантни и ретро,не само што се загреваат,туку и класични и модерни стилови. Блиско, но удобно вклопување со лесно движење.

За производот

Купувачите избираат и