Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Есенски Џемпери За Жени Christmas И Зима Божиќен Цртан Филм Жакард Џемпер Желка Бела

Есенски Џемпери За Жени Christmas И Зима Божиќен Цртан Филм Жакард Џемпер Желка Бела

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

2022 плетете ја забавната празнична забава на Дедо Мраз . Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 412гр. големина На Пакетот : 30х28х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 108cm/42.52" Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 51cm/20.08" Должина : 65cm/25.59"Големина : M Биста : 112cm/44.09" Рамо : 54cm/21.26" Ракав : 52cm/20.47" Должина : 66cm/25.98"Големина : L Биста : 116см/45.67" рамо : 56см/22.05" ракав : 53см/20.87" должина : 67см/26.38"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 58см/22.83" ракав : 54см/21.26" должина : 68см/26.77" изработена Во Мрежеста Внатрешна Ткаенина,тој Е Лесен,дише,пријателски за кожата,брзо се суши. Овие Пролетни Јакни Се Удобни за Носење и Можат Да Ви Помогнат Лесно Да Се Справите со Дожд И Слаб Дожд,одржувајќи Ве Суви и Ладни. Затворање На Копчето. Машинско Перење. Нашата Тексас Јакна Е Изработена Од Памук, Оваа Тексас Јакна Е Изработена Од Мека И Удобна Ткаенина, Издржливиот Тексас Нуди Удобност, Мобилност И Разноврсност. Оваа Тексас Јакна Нуди Уникатен Опсег На Движења За Загарантирана Удобност. ПЕРЕЊЕ и НЕГА Женските Обични памучни Панталони Може Да се Мијат Рачно или Машински, Обесени или Сушени. Лесно За Миење И Нега, Секојдневно Дома. Машки Преголем Пуловер Аниме Дуксер За Машки Машки Дуксер 100 Памучни Дуксери Мажи Жени Преголем Дуксер. облечени џемпери за жени бизнис секојдневен. жените паѓаат мода 2023 џемпери. есенски џемпери за жени изгорени портокал. есенски џемпери за жени 2023 преголеми џемпери со долги ракави со долги ракави. женски џемпери и кардигани исечени.

За производот

Купувачите избираат и