Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt 'Птици на розова цреша Сакура и цвеќиња од јаболка II' Традиционална врамена уметност печатење

DesignArt 'Птици на розова цреша Сакура и цвеќиња од јаболка II' Традиционална врамена уметност печатење

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Оваа исклучителна розова цреша сакура и цвеќиња со јаболка со Birds II врамена wallидна уметност се печати со употреба на највисок квалитет на отпорно мастило на платно . Нашите печати за ликовна уметност giclee платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : животни. - Боја : розова. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

За производот

Купувачите избираат и