Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Студената индустрија денес сирена утре еднорог сјај сиво врамена пловечка платно wallидна уметност, 16х20

Студената индустрија денес сирена утре еднорог сјај сиво врамена пловечка платно wallидна уметност, 16х20

DEN 639.68
 

Достапно.
Од стока

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . уметнички дела идеални за секоја дневна соба, ден, влез, спална соба, канцеларија, кујна или бања . Дизајн од Дафне Полсели.

За производот

Купувачите избираат и