Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Stuple industries you me me hear heart fraze графички уметнички сјај сиво лебдечки врамен платно печатење wallидна уметност, дизајн од lil 'rue

Stuple industries you me me hear heart fraze графички уметнички сјај сиво лебдечки врамен платно печатење wallидна уметност,

DEN 447.84
 

Достапно.
Од стока

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : романса, loveубов, срце, типографија, шема на жито. Дизајн од Лил Руе.

За производот

Купувачите избираат и