Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Sumn Industries Botanical Fo Floighters сликање металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Каролин Шмиц

Sumn Industries Botanical Fo Floighters сликање металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од

DEN 735.84
 

Достапно.
Од стока

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Кутија рамка. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Wallидна уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат До : цицач, животинско, лисица, диви животни, шема, кучешки, цвет, цвет, цветни, ботанички, портрети. Дизајн од Каролин Шмиц.

За производот

Купувачите избираат и