Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Монарх Специјалитети во. ТВ Штанд Со Полица За Складирање

Монарх Специјалитети во. ТВ Штанд Со Полица За Складирање

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Започнете назад во вашата дневна соба, дувло или спална соба придружена со елегантен стил и квалитетна изработка на Специјалитетите На Монархот 42 инчи. ТВ Штанд со Полица За Складирање. Шумското инженерско дрво користи отпадни производи од дрво за нето резултат на помалку сецкани дрвја и помалку отпад што оди на депонии. Пространа ниска полица, сместена помеѓу аголните нозе, нуди простор за аудио визуелните компоненти и додатоците за игри без кои не можете да живеете. Димензии : 42 W x 15.75 d x 22.5 H во. Инженерско дрво со ламинатна завршница. Вашиот избор на достапни опции за завршна обработка. Ниска отворена полица за компоненти. Аголни нозе. Елегантен, современ стил. Располага СО РАМЕН ПАНЕЛ ТЕЛЕВИЗОР до 42 во.

За производот

Купувачите избираат и