Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
48 Широк АВ Стојат Црни

48 Широк АВ Стојат Црни

DEN 1327.84
 

Достапно.
Од стока

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални процепи за да се овозможи воздушен премин и гумени стапала против лизгање. Перницата е достапна како опционална. Сиеста Делукс кревети се достапни во различни големини и бои.Робусна пластика, Опремена со потпирач за глава,Перфорирано дно за правилна вентилација,стапала Против лизгање кои обезбедуваат голема стабилност,може да се совпаднат со Опуштете се 45/2 за поголема удобност. Должина на сечилото : 12 инчи. Ширина на сечилото : 9-1/2 во. Должина на рачката : 30 инчи. Материјал На Сечилото : Кален Челик . Рачка Материјал : Северна Белаoodвуд . Сечилото Точка Стил : Плоштад . Тип На Сечилото : Отворете Го Грбот . Должина на штекерот : 11 инчи. Посебни Карактеристики : Со Челик И Дрво Д-Зафат, Чекор Напред И Двојна Занитвам . Употреба : За Пренос На Тежок И Лабав Материјал.

За производот

Купувачите избираат и