Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кошаркарски план за гроздобер спортски дизајн wallидна плакета уметност од Дафне Полсели

Кошаркарски план за гроздобер спортски дизајн wallидна плакета уметност од Дафне Полсели

DEN 671.84
 

Достапно.
Од стока

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 10 должина x 0,5 длабочина x 15 висина инчи. Квалитет - Висок квалитет, рачен завршен литографски печатење на MDF дрво. Машински заоблени, фолија завршени рабови за непречен допир . Подготвени за виси - префабрикувани да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси на wallидот. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

За производот

Купувачите избираат и