Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Newујорк Никс -Постери за wallидови, 14.725 22.375

Newујорк Никс -Постери за wallидови, 14.725 22.375

DEN 768.00
 

Достапно.
Од стока

Овој тренд меѓународен НБА Newујорк Никс -теам 21 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, со повеќе болни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NBA New York Knicks -team 21 wallид постер : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

За производот

Купувачите избираат и