Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Авантурите се најдобри Сликање печатење на завиткано платно

Авантурите се најдобри Сликање печатење на завиткано платно

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Професионално се протегаше рака. -Најно уметност платно печати од колективот на уметноста Мармонт Хил. -Галерија завиткана во одржливо, не-воедно дрво. Тема : -Анскејп и природа. Пол : -нетрална. Стил : -образно. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Тип на производ : -Фракција уметност. Примарен уметнички материјал : -Канвас. Големина 48 "H x 48 " W x 1.5 "D - Големина : -ивертирана 41 " и погоре. Димензии : Големина 48 "H x 48 " W x 1.5 "D - целокупна висина - од горе до дно : -48 ". Големина 48 "h x 48 " w x 1.5 "d - целокупна ширина - од страна на страна : -48 ". Големина 48 "H x 48 " W x 1.5 "D - целосна длабочина - предна до грб : -1,5 ". Големина 48 "H x 48 " W x 1.5 "D - целокупна тежина на производот : -12 фунти. Marm8049 карактеристики. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално рачно истегната. Уметник колектив. Галерија завиткана во одржливо, не-воедно дрво. Предмет : Пејзаж и природа. Пол : неутрален. Стил : Современа. Боја : разнобојно . Големина (18 "H x 18" W x 1.5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (24 "H x 24" W x 1.5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина (32" H x 32 "W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Големина (40 "H x 40" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ". Големина (48" H x 48 "W x 1.5" D) : преголема 41 "и погоре. Димензии големина 18" H x 18 "W x 1,5" D целокупна висина - од горе до дно : 18 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 18". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24" H x 24 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 32" H x 32 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 32 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 32". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. Големина 40" H x 40 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 40 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 40". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 9 bs. Големина 48" H x 48 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 48 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 48". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

За производот

Купувачите избираат и