СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ШОНТИРАНА ГЕОМЕТРИЈА Апстракт потресена текстура сликарство платно wallидна уметност од Ерик Вог

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ШОНТИРАНА ГЕОМЕТРИЈА Апстракт потресена текстура сликарство платно wallидна уметност од Ерик Вог

DEN 2015.20
 

Достапно.
Од стока

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Ерик Вог.

За производот

Купувачите избираат и