Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хартија И Плик 10 15 Отворен Крај Каталог Пликови, Бела, По Пакет

Хартија И Плик 10 15 Отворен Крај Каталог Пликови, Бела, По Пакет

DEN 166.08
 

Достапно.
Од стока

Поедноставете ја вашата пошта со Пликови За каталог со Хартија И плик со отворен крај. Знаеме колку може да биде неорганизиран животот и сакаме да го направиме што е можно поедноставен. Кога ги користите овие бели пликови со отворен крај, наоѓањето важни документи и предмети ќе биде лесно како пита. Чувајте или поштенски писма, брошури, маркетинг материјали и многу повеќе дома или во канцеларија. Сепак, ги користите нашите висококвалитетни пликови за да обезбедите разноврсност и стил. Направено од 28 килограми. хартија. Боја : Бела. Големина : 10 х 15 инчи. Количина : 25 по пакување. Се одликува со директно размавта со затворање на џвакање и мазна завршница на хартија. Совршен за лична пошта, деловни пораки, честитки, соопштенија и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и