Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хартија Пластичен Плик Со Копче И Стринг Вратоврска Комплет, Писмо Брошура, 13, Лаванда, 12 пакет

Хартија Пластичен Плик Со Копче И Стринг Вратоврска Комплет, Писмо Брошура, 13, Лаванда, 12 пакет

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Боја : Боја На Лаванда : Лаванда . Големина : 9 3/4 х 13 инчи. Количина : 12 /пакување. Обликувани од хартија од 24 килограми, овие пликови со светли бои имаат директно размавта со затворање на непцата. Одлично за поднесување важни документи и документи.

За производот

Купувачите избираат и