Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пливање Џиновски Лебед И Црн Лебед Плови за Базени

Пливање Џиновски Лебед И Црн Лебед Плови за Базени

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Зошто да имате само еден Џиновски Лебед на Надувување кога ќе можете Да имате Бел И нов Црн Лебед. Овие лебеди долги 79 инчи се доволно големи за да се опуштат и ќе обезбедат часови забава.  Пливање Џиновски Лебед И Црн Лебед Плови за Базени : Џиновски возење на надувување. Фатете рачки за дополнителна стабилност. Одлично за базен или езеро.

За производот

Купувачите избираат и