Елементads Кочница Влошки Одговара изберете: 1997-МИЦУБИШИ МОНТЕРО

Елементads Кочница Влошки Одговара изберете: 1997-МИЦУБИШИ МОНТЕРО

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Инженеринг за максимална контрола во сите услови и формулиран за долг живот, Raybestos® Element3 € ehté Подобрените хибридни технолошки формулации обезбедуваат исклучителна издржливост и сопирање. Формулите специфични за апликацијата обезбедуваат ненадмината моќ на запирање и контрола на возилото и обезбедуваат ново ниво на контрола и доверба. Обезбедувајќи ненадмината моќност на запирање, подобрените хибридни Технолошки влошки за сопирачките на Елемент3 ™т нудат најдобри атрибути на керамички и полуметални сите во една подлога. Кога купувате подлога за ™т, добивате долг век на траење, тивко сопирање и мала прашина што се очекува од керамичката подлога во комбинација со силниот стисок и високите перформанси на полуметалната подлога. • Хибридна формулација на триење со најдобри атрибути на полуметалик и керамика • покриеност Со Доцен модел • домашни и увозни апликации • Над еден милион милји тестирање • Во Согласност со сите еколошки бакарни прописи • Супериорни шипки за намалување на бучавата • хардвер вклучен во кутија, каде што е применливо.

За производот

Купувачите избираат и