Raybestos Mgd1569ch Потпирач За Сопирачки Сет, Пакет

Raybestos Mgd1569ch Потпирач За Сопирачки Сет, Пакет

DEN 6039.68
 

Достапно.
Од стока

Автомобилските влошки За сопирачки Raybestos R-Line беа развиени за секојдневни возачи кои очекуваат сигурни перформанси и доверлива моќ на запирање. Овие влошки обезбедуваат широка покриеност за автомобили, комбиња, Теренци и лесни камиони. Потпрете се На Рејбестос за да ви ги донесе вредните, сигурни производи што ги очекувате Од Најдобрите Во Сопирачките. Слотови и комори натпревар ое дизајн, овозможувајќи за помалку бучава, вибрации и суровост. Фабрика излечи за ефикасно сопирање веднаш надвор од кутијата Raybestos R-Линија Керамички Сопирачки Влошки Керамички материјали во согласност СО OE и испорача одговорно сопирање тоа е чисто и тивко. Вклучен е хардвер од нерѓосувачки челик премиум 301, каде што е применливо. Амортизација на бучава слоевит шим. Одговара Изберете : 2012-2019 ФИАТ 500 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и