Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кидкрафт Библиотека Со Читање Ќош, Полици, Сива Пепел

Кидкрафт Библиотека Со Читање Ќош, Полици, Сива Пепел

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Книжарницата Кидкрафт со Катче За Читање е популарна кај родителите поради неговиот паметен дизајн, цврста конструкција иesетска привлечност. Комбинирањето на амортизирана површина за седење со полици за книги ви дава два простори во едно парче мебел. Децата можат да чуваат книги, играчки, ќебиња и многу повеќе во шесте полици, а потоа да се виткаат на тристраниот аголен среден дел за читање или одмор. Двете високи полици на страните се совршени за сместување на повисоки сликовници. Ставете светилка на горните страни за пријатна светлина. Три сиви перници остануваат безбедно на основата со самолепливи ленти. Достапно во тренд-десни бои за да одговара на декорот на вашиот дом, Библиотеката со Катче За Читање ќе помогне секоја детска соба или игротека да биде организирана и уредна. Изработени од премиум материјали за рециклирање за долготрајна игра. Се препорачува за возраст од 3+; максималната препорачана тежина за седење е 85 килограми. 6 погодни простори за складирање книги, играчки и многу повеќе. Удобната сива перница останува безбедна со самолепливи ремени. Дополнителен простор за складирање од двете страни на перницата. Повисок простор за складирање од двете страни на перницата за предмети што тешко се вклопуваат, како сликовници. Аголни грбови за релаксирачка удобност.

За производот

Купувачите избираат и