Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Регенси Ниша Кубо Единица За Складирање Осум Коцки Со Четири Канти За Складирање Ткаенини Што Се Преклопуваат

Регенси Ниша Кубо Единица За Складирање Осум Коцки Со Четири Канти За Складирање Ткаенини Што Се Преклопуваат

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Регентската Ниша Кубо Единица За Складирање Осум Коцки Со Четири Канти за Складирање Ткаенини што се Преклопуваат е ултра-разноврсна со отворени простори за прикажување и тешки канти за да се скрие нередот. Оваа единица за складирање е изработена од цврсто, издржливо дрво и има четири канти изработени од густа ткаенина со вметнати хромирани рачки за лесно носење. Прикажете ја оваа единица за коцки соло или додадете дополнителни коцки користејќи ги приклучоците за пружини за да создадете пирамида, Л или класична правоаголна форма. Коцка Димензии : 52 W x 13d x 26h во., Бин димензии : 12w x 12d x 12h во. Изработени од дрво и ткаенина. Избор на достапни завршетоци. Лесно купишта во повеќе форми и насоки. Цврста врска со пружина. Канта за ткаенина со вметнување, метални рачки. Нема потребни алатки собранието.

За производот

Купувачите избираат и