Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Моден Панталон Лабав Божиќен Принт Големи Џебови Обични Долни Панталони Широки Панталони Со Права Нога Лабави Меки Панталони За Пешачење За Жени Панталони

Женски Моден Панталон Лабав Божиќен Принт Големи Џебови Обични Долни Панталони Широки Панталони Со Права Нога Лабави Меки Панталони

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Content Содржина На Производот : 1 Х Женски Панталоникомпресија Фустан Панталони Табела Со Големина : . Големина : С Половината : 78см/30,71" Колк : 118см/46,46" Должина : 106см/41,73"Големина : М Половината : 82см/32,28" Колк : 122см/48,03" Должина : 107см/42,13"Големина : Л Половината : 86см/33,86" Колк : 126см/49,61" Должина : 108см/42.52"големина : xl Половината : 90см/35.43" колк : 130см/51.18" должина : 109см/42.91"големина : xxl половината : 94см/37.01" колк : 134см/52.76" Должина : 110см/43.31" функција : Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција одлична за секојдневно носење во Затворени или надворешни врати,состанок, одмор,дружење, ви даваат мода и среќа. Изгледа Одлично Со Џемпери, Палта Итн. Можете Да Подготвите Уште Неколку Пара Од Овие Панталони, И Тие Ќе Бидат Многу Удобни Во Текот На Зимата. Применливи Сцени : Плажа, Секојдневно, Секојдневно Носење, Дома, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Изгледа Одлично Со Џемпери, Палта Итн. Стил На Дизајн : Во Зима, Секој Има Потреба Од Пар Топли Панталони. Ова Е Еден Од Најдобрите Избори. Женски Моден Панталон Лабав Божиќен Принт Големи Џебови Секојдневни Долни Панталони Широк Лабав Мек Панталон Со Права Нога Композитниот Дизајн, Меката Површинска Ткаенина И Топлото Ќе Ве Стоплат Во Студената Зима, Изгледот Е Едноставен И Дарежлив, Можете Сами Да Го Носите Овој Панталон, Тој Ќе Стане Фокус На Публиката. Услуга : Нашите Панталони Користат Мека И Удобна Ткаенина Ве Молиме Изберете Го Нашиот Производ, Ние Ќе Се Потрудиме Да Ги Задоволиме Вашите Потреби. Материјал : Изработен Е Од Мек Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа.

За производот

Купувачите избираат и