Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Обичен Лабав Фустан Вратот На Екипажот Цветен Принт Миди Фустан Без Ракави Жолт Хххл

Женски Обичен Лабав Фустан Вратот На Екипажот Цветен Принт Миди Фустан Без Ракави Жолт Хххл

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Големина : S Биста : 92cm/36.22" Должина : 97cm/38.19" Големина : M Биста : 97cm/38.19" Должина : 98cm/38.58" Големина : L Биста : 102cm/40.16" Должина : 99cm/38.98" Големина : XL Биста : 107cm/42.13" Должина : 100cm/39.37" Големина : xxl Биста : 112cm/44.09" должина : 101cm/39.76" Големина : Xxxl биста : 117cm/46.06" должина : 102cm/40.16" фустан дами лабава ракави печатени миди фустан лабава половината престилкакарактеристики Дуксерот од руно ја разубавува вашата слатка фигура и ве загрева со голема удобност.●Карактеристики€Заедно со основен стил, долги ракави, тркалезен врат и џебови. Обичниот и едноставен стилски дизајн го прави мини фустанот погоден за повеќето форми на телото.●Уникатен Дизајн●Цврсти, Полни Ракави, Женски Долг Фустан.●Прилики}тенок дизајн обичен дуксер фустан за подобрување на вашата заоблена фигура, менување на вашите стилови помеѓу секојдневен и елегантен, шармантен за одмор, шопинг, секојдневен живот и забава.●Комбинација●идеално е да се комбинира со хеланки, високи потпетици, чизми итн. Hupttew Женски Обичен Лабав Фустан Вратот На Екипажот Цветен Принт Миди Фустан Без Ракави Жолт Xxxl. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Печатен Макси Фустан За Жени/Бохо Фустани Со Кратки Ракави/Фустан Со Набразден Раб А-Линија/Фустан Со Замав Со Висок Струк/Боемски Фустан Со Врат Против Вратот/Течен Фустан Со Нивоа За Жени/Фустан Со Замав Со Појас/Летен Фустан За Жени/Фит И Фустан За Жени/Лесен Шифон Макси Фустан/Макси Фустан на Плажа за Жени. ПРИЛИКИ : летни фустани За жени Погодни за Одмор на Плажа, Гостин На Свадба, Коктел, Забава, Улица, Секојдневно Секојдневно Носење Во Лето, Пролет или Fall. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!.

За производот

Купувачите избираат и