Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Менс Џерси Маица СО Долги Ракави SFLR

Менс Џерси Маица СО Долги Ракави SFLR

DEN 1495.68
 

Достапно.
Од стока

100% памучна дише и лесна ткаенина со супериорна мека етикета; ракави со двојна игла и дноатлетска Хедер е 90% памук, 10% полиестер современа силута малку поставена низ градите и ракавите тесни, поставени во 1х1 ребро јака со чиста лента од деколте до рамо; манжетни со ребра со сокриени шевови овошје на маичката со долги ракави со маица со разбој (3 пакет).

За производот

Купувачите избираат и