Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ханес Оригинали Унисе Облека Обоена Маица шпански Мов 2XL

Ханес Оригинали Унисе Облека Обоена Маица шпански Мов 2XL

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

ОСНОВИ КОИ СЕ ДАЛЕКУ ОД ОСНОВНИ Додадете гроздобер атмосфера во вашата гардероба со оваа супер-мека унисекс маичка од колекцијата Оригинали на Ханес. Направено од памук со прстен, добиен од Американски фарми, тоа е облека обоена за ретро изглед и чувство. Шевовите со двојна игла на ракавите и полите заедно со лентата рамо до рамо се квалитетни детали што можете да ги очекувате од Ханес. Ребрестата поставена јака ја држи својата форма и лежи рамно за класичен стил на вратот на екипажот. БИДЕТЕ СВОИ ВО ОРИГИНАЛИТЕ НА ХАНЕС-стилска колекција на кул, модерни основни работи дизајнирани за удобност, направени за секое тело. МЕКА НА КОЖАТА-Направена Со прстенест памук за супер меко, удобно чувство. Без удобност БЕЗ СМАЛУВАЊЕ за доверливо вклопување во унисекс маица. ГРОЗДОБЕР ЧУВСТВО - оваа унисекс маичка е гроздобер-измиена и обоена во облека за ретро изглед и чувство. КЛАСИЧЕН ЕКИПАЖ-Ребрести, лежечки рамен јака. КВАЛИТЕТ НА ХАНЕС-Завршено со шевови со двојна игла, етикета со твил и лента од рамо до рамо. ИЗРАБОТЕН ОД памук Изработен ОД САД Со памук од прстен, добиен од Американски фарми. МНОГУ ОПЦИИ-Земете ја оваа класика во секоја боја. ЛАДНО ПЕРЕЊЕ-Ханес препорачува машинско перење на оваа памучна маичка во ладна вода за да се намали употребата на енергија. Машка Маица За Удобност За Миење Кратки Ракави. Гроздобер измиена и облека обоена за ретро изглед и чувство. Нема удобност за смалување за сигурно перење после миење. Вратот со двојна игла, со прекривка со рамна јака што ја одржува својата форма. Ребрести поставени во јака. Твил етикета и вратот лента. Лента од рамо до рамо за издржливост. Ракав со двојна игла и долни рабови. Достапно во различни бои. Зашиени во етикета. Изработен е од американски одгледуван памук. Гроздобер измиен и обоен во облека. Дел Од Колекцијата За Удобно Перење ханес. Содржина на ткаенина : 5,5-мл. 100% памучна маичка со прстен е супер мека и удобна. Земја На Потекло : Хондурас. Нега на ткаенина : ладно миење во Машина со слични бои; отстранете веднаш. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно.

За производот

Купувачите избираат и