Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Норма Камали - Cardенски Батвинг кардиган

Норма Камали - Cardенски Батвинг кардиган

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Cardенскиот Batwing Cardigan на Норма Камали е добредојден додаток на секоја гардероба. Изработено е од мешавина од траен памук. Овој женски памучен кардиган има долги ракави за патеки и плетено трим. Норма Камали, женски Батвинг кардиган : дрес на памук-мешавина. Долги ракави за патеки. Cardigan Top има облик на ребра.

За производот

Купувачите избираат и