Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Жените Y2K Капа Ракави Култура Блузи Повик Еднобојни Тенок Фит Рушени Маициesетска Облека

Жените Y2K Капа Ракави Култура Блузи Повик Еднобојни Тенок Фит Рушени Маициesетска Облека

DEN 287.84
 

Достапно.
Од стока

Женски Капа Ракави Врвови Лето Повик Тенок Одговара Еднобојна Култура Основни Маици За Забава Улична Облека. Карактеристики. Цврста боја, тркалезен врат, ракави со капачиња, женска основна маичка, тенок фит, летни лежерни исечени врвови со пуловер, модерни и удобни, сигурен сум дека ќе ви се допадне. Погоден за летен одмор, одмор, одмор, патување, плажа, забава, клуб, улична облека, забава или секојдневно носење. Спецификација. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Лето . Шема : Цврста Боја. Прилики : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Женски Врвови. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Секојдневен Дизајн : Еднобојна, тркалезен врат, ракави со капачиња, женска основна маичка, тенок фит, летни секојдневни исечени врвови со пуловер, модерни и удобни, сигурен сум дека ќе ви се допадне. Удобен материјал : летните женски основни исечени маици се изработени од полиестер, кој е мек и пријателски за кожата, удобен и дише, елегантен и сладок. Лесно Се Совпаѓа : тенките врвови на летните култури можат лесно да се комбинираат со фармерки, здолништа, шорцеви и хеланки за стилски и симпатичен изглед. Многу Прилики : Обичните женски врвови на ракавите се совршени за летен одмор, празници, секојдневни, патувања, плажа, забава, клуб, улична облека, забава или секојдневно носење. Големина и Боја : С, М, Л, проверете ги деталите за нашиот производ во описот, Боја : црна, бела.

За производот

Купувачите избираат и