Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лето Краток Ракав Жените Еднобојна Екипажот Вратот Повик Маица

Лето Краток Ракав Жените Еднобојна Екипажот Вратот Повик Маица

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Материјал : . ПОЛИЕСТЕР, ВИСКОЗА, СПАНДЕКС. Ткаенината на оваа основна маичка е мека и удобна облека. Функција : . Маици за вратот на екипажот, маица Со Кратки ракави, Обична/цврста боја, Засукан ракав, Основни маици за жени. Прилики : . Основни маици со кратки ракави добро изработена ткаенина за дишење совршена за секојдневно, работа, училиште,. забава, состанок, вокација на плажа и трчање, јога итн. Натпревар : . Овие основни врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште . во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате! Женска Кошула. Краток Ракав. Цврста Боја.

За производот

Купувачите избираат и