Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Аквагард Женски Фин Дрес V - Вратот Подолга Должина Маица

Аквагард Женски Фин Дрес V - Вратот Подолга Должина Маица

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Земете нурнува со овие разноврсна v-вратот маици за жени. Одликувајќи се со малку подолга должина со контурен стил за да одговара на вашето тело и да биде во чекор со денешниот стил. Оваа кошула изгледа одлично слоевита или носена сама. 100% Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; Хедер е 93% Памук, 7% Полиестер Маица Маица Маица Маица.

За производот

Купувачите избираат и