Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Супериорен Тали Ориентален Медалјон Канал Сина Внатрешна Фарма Област Килим, 5'8'

Супериорен Тали Ориентален Медалјон Канал Сина Внатрешна Фарма Област Килим, 5'8'

DEN 1478.72
 

Достапно.
Од стока

Дајте му на вашиот омилен простор искра на оригиналност со Тепихот Или Тркачот во Затворен Простор На Ориенталниот Медалјон Тули. Централниот медалјон го привлекува вниманието додека акцентираните цветови и геометриските мотиви испуштаат чувство на лесна елеганција за да го одржат целокупниот изглед суптилен и смирувачки. Потресените ефекти на бојата се слоевити преку фондацијата Канал Блу за да дадат привлечност инспирирана од гроздобер, која без напор се спојува со разни рустикални или декори на фарма. Изработен Од 100 проценти Полипропилен, овој тепих погоден за семејството може да се пофали дека е лесен за чистење, додека е доволно издржлив за да се справи со некои од најпознатите внатрешни области со голем сообраќај во вашиот дом. Цврста поддршка Од Јута. Антистатички, отпорен На Пожар, Доказ За Молци, Хидрофобен. Сите делови на овој производ се ослободени од штетни хемикалии и супстанции. Совршен за области со голем сообраќај како дневни соби, трпезарии, подруми и влезови. Ориентална шема. 0.31" килим дебелина. Килим лесно може да се вклопи под повеќето врати и им овозможува на столчињата што се потпираат на овој килим лесно да се лизгаат. Овој производ ги исполнува потребните критериуми за да биде сертифициран ОЕКО-ТЕКС. Ткаенините и текстилот што ги исполнуваат стандардите ОЕКО-ТЕКС се ослободени од штетни хемикалии и супстанции.

За производот

Купувачите избираат и