Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Макси Дома Бела Разнобојни Плочки фт. фт. Бушава Област Килим

Макси Дома Бела Разнобојни Плочки фт. фт. Бушава Област Килим

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Крајниот стил и елеганција, килимите на Колекцијата Бела нудат мек и кадифен куп длабок 1,20 инчи/30мм, што е совршен, модерен акцент на вашиот простор за живеење. Дозволете вашите стапала да се препуштат на богатите чувства на неговата бушава текстура бидејќи обезбедува атмосфера и класа во секоја просторија. Цврстата подлога од јута и купот со висока густина обезбедуваат издржливост и долговечност. Модата напред шаг носи удобност и талент во вашиот простор, играјќи ја другата трендовска домашна стока. Ултра кадифен и удобен тепих од бушава област што е мек на допир, овој тепих во просторијата обезбедува посебна изјава во комуналните простори антибактериски и практично отпорен на дамки, го олеснува чистењето на цврстата подлога од јута обезбедува висока издржливост И долготраен животен век спречува таложење на статички под нозете, бидејќи Овој тепих е антистатички Производ : Теписи Во Областа, Тркачи На Килими, Вратари Колекција : Бела Достапна големини : 5х7, 8х10 стил : современа, модерна предложена област : дневна соба, спална соба, кујна, ходник, влез внатрешен/надворешен : внатрешен материјал : полипропилен, олефинско влакно потекло : другите колекции на макси хоум во турција имаат различни големини и стилови во теписи, килими тркачи и врати за дневните соби, Спални Соби, Кујни, Ходници, Влезови, ТИНЕЈЏЕРСКИ СОБИ, соби за гости, деца и расадници. Maxy Home максимизирајте ја вашата Удобност Област килим.

За производот

Купувачите избираат и