Макси Насловна Лејла Колекција ЛЕ-Модерна Современа Област Килим-од-8'x11'

Макси Насловна Лејла Колекција ЛЕ-Модерна Современа Област Килим-од-8'x11'

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Современи, Модерни, Традиционални, Југозападни; ТЕПИСИ ВО ОБЛАСТА, ТРКАЧИ, ВРАТИ, ТЕПИХ ВЛОШКИ За Дневни Соби, Спални Соби, Соби За Гости, Семејни Соби, Тв Соби, Детски Соби, Тинејџерски Соби, Студентски Соби, Кујни, Трпезарии, Ходници, Влезови, Влезови.. Повеќе Големини : 1x2, 2x4, 2x5, 2x7, 2x8, 2x10, 2x12, 2x15, 3x5, 3x10, 5x7, 7x10, 8x10, 8x11, Круг И Сопствени Големини. Различни Бои : Црвена, Портокалова, Слонова Коска, Црна, Сива, Зелена, Тиркизна, Розова, Кафеава, Беж, Сина, Виолетова, Јаглен, Мудрец, Бела, Жолта, Крем и разнобојни дизајни. Модерно.

За производот

Купувачите избираат и