Linon Home DÉ ® cor Гроздобер Површина Килим Или Тркач Колекција, Сива и Јаглен, 8 '10'

Linon Home DÉ ® cor Гроздобер Површина Килим Или Тркач Колекција, Сива и Јаглен, 8 '10'

DEN 464.00
 

Достапно.
Од стока

Гроздобер Колекција се одликува со кул тонови во комбинација со гроздобер стилови и потресени завршетоци за навистина уникатни килими кои сигурно ќе ги воодушеват вашите гости. Машина направена во полиестер од микрофибер овие килими носат изглед на вистинско старо богатство во комбинација со неверојатна достапност. Големина На килим( Ft) : 8 'x 10'. Моќ Демне Изградба. Преоден Стил. Изработени Од Полиестер Од Микрофибер. Поддршка : Акција Назад Со Памук Искриват. Латекс Слободен. 30 Дена Без Дефекти На Производителите. Редовно вакуумирајте. Исчистете го местото со влажна крпа и благ детергент. Се препорачува професионално чистење.

За производот

Купувачите избираат и