Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Амортизери На Потпори за удари, Амортизери ЗА Удари На Автомобили ОТПОРНИ НА Абење, Замена За Старата Замена Скршените Делови За Автомобили РК Различни Спецификац?

Амортизери На Потпори за удари, Амортизери ЗА Удари На Автомобили ОТПОРНИ НА Абење, Замена За Старата Замена Скршените Делови

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Функција : 1. Изработени од висококвалитетни материјали, отпорни на абење, отпорни на ' рѓа, силни и издржливи.2. Совршени дизајни, извонредна изработка и високи стабилни перформанси.3. Амортизерите за удари се издржливи, практични и не се лесно оштетени.4. Лесна и удобна инсталација, сигурна и издржлива за употреба.5. Прекрасна замена на стариот или скршен, директно фитинг.Спецификација : Состојба : 100% Бренд New Item Тип : RC Автомобил Шок Потпори Damper Material : Метална Боја : Црвена Изборна Големина : 60 MM, 85 MM, 100 MM Количина : 2 PCS 60mm Големина : Дупка Големина : Прибл. 5мм / 0,19 инхол До Дупка Растојание : Прибл. 60мм / 2,36 единечна Тежина : 15,7 г / 0,6 мл(прибл.) Фитмент : Фит 1/10 Рамен РК Тркачки Автомобил Фит ЈЛБ Фит Хсп Фит ЕМ Фит Дхкфит ХПИ85ММ Големина : Дупка Големина : Прибл. 5мм / 0,19 инхол До Дупка Растојание : Прибл. 85мм / 3,34 единечна Тежина : 22 г / 0,8 мл(прибл.) Фитмент : Фит 1/10 Краток КАМИОН РК Цар Фит ЈЛБ Фит Хсп Фит ЕМ Фит Дхкфит ХПИ100ММ Големина : Дупка Големина : Прибл. 5мм / 0,19 инхол До Дупка Растојание : Прибл. 100мм / 3.934 единечна Тежина : 21,4 г / 0,8 мл(прибл.) Фитнес : Вклопи 1/10 РК Автомобил Со Погон На Четири Тркала Comp Fit Hsp Fit Dhkpackage Листа : 2 x Шок Потпори Амортизери Лесен и удобен за инсталација, сигурен и издржлив за употреба. Изработени од висококвалитетни материјали, отпорни на абење, отпорни на ' рѓа, силни и издржливи. Амортизерите за удари се издржливи, практични и не се лесно оштетени.

За производот

Купувачите избираат и