Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Моќ Ренџерс Супер Самурај Супер Мега Ренџер Скај Акција Фигура

Моќ Ренџерс Супер Самурај Супер Мега Ренџер Скај Акција Фигура

DEN 351.84
 

Достапно.
Од стока

Ве молиме имајте предвид на Нашите Меѓународни Купувачи : не можеме да испраќаме производи Од Бандаи Америка надвор од Соединетите Држави И Канада. Жал ми е за непријатностите. Оваа акциона фигура На Моќност од 4 инчи има елегантен стил На Самурај, како што се гледа во ТВ серијата, што го прави да се издвојува од остатокот од пакетот! Ренџер вклучува додаток за борбена опрема давајќи му моќ да ја заштити земјата! Изработени со одлични детали и квалитет, децата и колекционерите можат да ја играат или прикажуваат својата омилена фигура На Моќни Ренџери во сопствената средина за да рекреираат сцени каде доброто секогаш преовладува над злото. Како што се гледа ВО ТВ-шоуто, Шлемот Ренџерс го прикажува нивниот уникатен елемент На Моќност, откријте Ја Моќта на секоја фигура! Оваа бројка е совршен додаток и за колекционерите и за децата!.

За производот

Купувачите избираат и