Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Риболов Игра Во Собата, РИБА АПС Шарени Подарок Ротирачки Риболов Игра Табла За Секојдневно Играње За Мали Деца

Риболов Игра Во Собата, РИБА АПС Шарени Подарок Ротирачки Риболов Игра Табла За Секојдневно Играње За Мали Деца

DEN 479.20
 

Достапно.
Од стока

Риболов Игра Во Собата, 24 РИБА ABS Шарени Подарок Ротирачки Риболов Игра Табла За Секојдневно Играње За Мали Деца Спецификација : Тип На Ставка : Риболов Игра Set Material : Assstyle : 6949 24 Рибиприменлива Возраст : 3 Години +Батерија : 2 парчиња required батериите Се потребни Не Вклучуваат Батерии Пакет Листа : 1 x Риболов Одбор Случајна Боја24 x Играчки Риби Случајна Боја5 x Риболовни Прачки Случајна Боја дизајн И Изработка : Материјалот Е И Без Бруси, Безбеден И Здрав, Фино изработен И Поудобен За Употреба. Погоден За Групни Активности : риболовната табла може да ја играат до 5 членови, така што децата можат да си играат со семејството, пријателите или соучениците итн. Фати Риба со Риболовни Прачки : Рибите ја отвораат и затвораат устата додека се врти риболовната табла. Вежбајте вештини за риболов со оваа класична игра за риболов.

За производот

Купувачите избираат и