Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хаваи Стил Карти За Играње Племенски Ајкула

Хаваи Стил Карти За Играње Племенски Ајкула

DEN 207.68
 

Достапно.
Од стока

Една стандардна палуба на карти за играње. Совршен подарок, сувенир или услуга за забава. Секоја палуба вклучува 54 картички завиткани во смалување и доаѓа во акрилна кутија за лесно складирање. Картичките се со големина од приближно 2,25 инчи W x 3,5 Инчи H. една стандардна палуба на карти за играње. Секоја палуба вклучува 54 картички завиткани во смалување и доаѓа во акрилна кутија за лесно складирање. Картичките мерат приближно 2,25" W x 3,5 " H.

За производот

Купувачите избираат и