Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Карат Т.В. Дијамант 14KT Rose Gold Band

Карат Т.В. Дијамант 14KT Rose Gold Band

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Едноставно и стилски, овој свадбен бенд во Миабела Дијамант е прекрасен изглед во секое време. Модерен во скапоцено розово злато, овој бенд има 25 треперливи кружни, дијаманти поставени од Buttercup (G-H, I2-I3) кои се потпираат околу тресењето. Засилено со висока полска завршница, облечете го овој дијамантски свадбен бенд сам или ставете го со вашиот зачудувачки прстен за ангажман. Изработено во злато од роза од 14 KT. 1/8 КТ. Т.В. Дијамант. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Камења поставени од путер. Свадбен бенд. Ширина на опсегот : . Април Април. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци. Накит Миабела : Со над 30 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате за да обележите посебна пригода со нешто што искра. Миабела - Хармонија во накит.

За производот

Купувачите избираат и